• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

بازگشایی مدارس از 15 شهریور

مدرسه نسل کارا تبریز، با بهره گیری از بهترین روش های تدریس  همچنین با بهره گیری از سیستم آموزش مجازی ، آزمون و حل تمرین مجازی کاملا حرفه ای ، به استقبال سال جدید مدارس می رود.

وزیر آموزش و پرورش گفت: شنبه آغاز سال تحصیلی است و آموزش در تمام مدارس به‌صورت حضوری خواهد بود مگر مناطقی که ستاد ملی کرونا بگوید وضعیت قرمز است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش در آستانه آغاز سال تحصیلی از روز شنبه 15 شهریور در نشست خبری با رسانه‌ها که به‌صورت مجازی برگزار شد، اظهار کرد: در ایام محرم، محیط مدارس فضای مناسبی برای استقرار هیئت‌‌های مذهبی بود که در اختیار آنها قرار گرفت. بنده روز تاسوعا از این مدارس بازدید کردم که عزاداری به بهترین وجه در آنجا جریان داشت.

وی افزود: در آستانه 15 شهریور و آغاز سال تحصیلی جدید هستیم. همیشه آغاز سال تحصیلی یک رویداد بزرگ فرهنگی است و همه خانواده‌ها، جریان زندگی متفاوتی را تجربه می‌کنند امیدوارم امسال هم با تمام محدودیت‌هایی که وجود دارد سال تحصیلی را به‌خوبی آغاز کنیم و آموزش باکیفیت ارائه شود.

مدرسه نسل کارا تبریز، با بهره گیری از بهترین روش های تدریس  همچنین با بهره گیری از سیستم آموزش مجازی ، آزمون و حل تمرین مجازی کاملا حرفه ای ، به استقبال سال جدید مدارس می رود. در ایام تعطیلات، مدرسه نسل کارا تلاش کرد جهت آموزش هر چه بهتر دانش آموزان، بستر آموزش مجازی و تدریس مجازی را فراهم کند .

سپتامبر 2, 2020

0 پاسخ به "بازگشایی مدارس از 15 شهریور"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

مدارس نسل کارا، در سال 1394 توسط سرکار خانم بایرام زاده، پژوهش‌گر حوزه‌ی آموزش و پرورش نوین، در شهر تبریز تاسیس شده است. این مدرسه در دو سال متوالی موفق به اخذ گواهینامه‌ی آزمون بین‌المللی ریاضی کانگورو شده است و در سال 1395، رتبه‌ی پنجم کشوری را در آزمون اندیشمند کسب کرده است.

  • تبریز، جاده شاهگلی، فلکه خیام، بلوار سینا
  • 04133807071
  • 04133307095
  • info@naslekara2.ir

نسل کارا با ایجاد تغییرات بنیادین در شیوه‌های متداول آموزشی، به دنبال تربیت نسلی است که در چهارچوب تو انایی‌ها و شایستگی‌های خود، تولیدکننده‌ی ارزش‌افزوده باشد.

طراحی شده توسط تیم تخصصی تارا

منوهای نصب در پنل مدیریت